Wczytuję dane...
Model: 16962
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8596084035035
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: insportline

Stabilizator kolan inSPORTline KneeWrap to praktyczne, uniwersalne narzędzie, chroniące kolana przed kontuzją w trakcie treningu i zapewniające wzmocnienie po urazach. Opaski są wykonane z wytrzymałego, elastycznego materiału, który gwarantuje wysoki komfort ćwiczeń. Opaski sprawdzą się jako wsparcie np. przy wykonywaniu przysiadów oraz podczas regeneracji po intensywnym treningu.

Dzięki tym właściwościom, stabilizator kolan inSPORTline KneeWrap to idealny produkt dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej!

Chroni Twoje kolana

Stabilizator kolan inSPORTline KneeWrap zapewnia niezrównaną ochronę podczas aktywności fizycznej. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych materiałów absorbuje wstrząsy i minimalizuje ryzyko kontuzji. Jest idealny dla osób, które pragną kontynuować treningi mimo wcześniejszych urazów kolana lub chcą ich skutecznie zapobiegać. Wzmocnij swoje kolana i ciesz się pełnią ruchu bez obaw o ból.

Trening bez obaw

Z stabilizatorem kolan inSPORTline KneeWrap każdy trening staje się bezpieczniejszy. Produkt ten gwarantuje doskonałą stabilizację stawu kolanowego, co jest kluczowe w zapobieganiu kontuzjom podczas intensywnych ćwiczeń. Bez względu na rodzaj aktywności, czy to bieganie, joga, czy podnoszenie ciężarów, możesz skupić się na osiąganiu celów, wiedząc, że Twoje kolana są chronione.

Siła i elastyczność

Odkryj idealne połączenie siły i elastyczności z stabilizatorem kolan inSPORTline KneeWrap. Dzięki wyjątkowej konstrukcji z elastycznego, ale wytrzymałego materiału, opaska dostosowuje się do kształtu Twojej nogi, zapewniając wsparcie bez ograniczania ruchów. Idealne rozwiązanie dla sportowców poszukujących wsparcia, które nie kompromituje mobilności. Ułatw sobie osiągnięcie sportowych celów dzięki opasce, która wspiera w każdym ruchu.


Opis techniczny:

 • Wzmocnienie kolan podczas ćwiczeń i w przypadku kontuzji
 • Wygodny, elastyczny materiał
 • Uniwersalny rozmiar
 • Wymiary: 138 x 8 cm
 • Cena za 1 parę

Sport

 • długość: 

  28 cm

 • szerokość: 

  14 cm

 • wysokość: 

  8 cm

Polecamy