Wczytuję dane...
Model: 16896
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.99 PLN
Producent: insportline

Osłona na gryf inSPORTline Camoroll to funkcjonalne uzupełnienie wyposażenia każdej siłowni. Produkt został wykonany z pianki o grubości 3 cm oraz trwałego poliestru. Osłona skutecznie chroni kręgosłup szyjny podczas treningu i znacznie podnosi komfort ćwiczeń. Praktyczny rzep umożliwia łatwe zapinanie na gryfie. Osłona inSPORTline Camoroll jest przeznaczona do gryfów o średnicy 25 mm. Dodatkowo, została wyposażona w uchwyt do zawieszania.

Komfort i Ochrona Karku Podczas Treningu

Zapewnij sobie niezrównany komfort i ochronę karku podczas intensywnych sesji treningowych z osłoną na gryf inSPORTline Camoroll. Wykonana z wysokiej jakości pianki o grubości 3 cm, ta osłona zmniejsza ryzyko urazów i dyskomfortu, pozwalając na pełne skupienie się na wykonywanych ćwiczeniach. Praktyczny rzep umożliwia łatwe i szybkie zapinanie na gryfie, gwarantując stabilność i bezpieczeństwo przy każdym ruchu. Odkryj nową jakość treningu z osłoną, która dba o twoje bezpieczeństwo i komfort.

Trenuj bez Bólu Karku

Osłona na gryf inSPORTline Camoroll to klucz do treningów bez bólu i dyskomfortu. Dzięki zastosowaniu trwałego poliestru i pianki o zwiększonej gęstości, ta osłona skutecznie rozprasza nacisk na kark, zapewniając ochronę nawet podczas najcięższych podnoszeń. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, osłona Camoroll jest przeznaczona do gryfów o średnicy 25 mm, oferując uniwersalne rozwiązanie dla każdego. Zainwestuj w swoje zdrowie i wygodę, wybierając osłonę, która zmieni sposób, w jaki trenujesz.

Trening na Wyższym Poziomie

Osiągnij trening na wyższym poziomie z osłoną na gryf inSPORTline Camoroll. Wyjątkowe połączenie wytrzymałego materiału zewnętrznego z miękką pianką zapewnia nie tylko ochronę karku, ale i znacząco podnosi komfort ćwiczeń. Dodatkowy uchwyt do zawieszania ułatwia przechowywanie i transport, sprawiając, że osłona jest zawsze pod ręką, gdy jej potrzebujesz. Zapewnij sobie przewagę dzięki osłonie, która jest tak zaawansowana, jak twoje ambicje treningowe. Niezależnie od intensywności treningu, Camoroll jest twoim partnerem w dążeniu do doskonałości

 


Opis techniczny:

 • Osłona na gryfy o średnicy 25 mm
 • Wysokiej jakości pianka dla maksymalnego komfortu
 • Pokrycie z materiału o zwiększonej odporności na wilgoć i pot
 • Długość: 45 cm
 • Grubość pianki: 3 cm
 • Całkowita szerokość: 8 cm

Fitness

 • długość: 

  10 cm

 • szerokość: 

  45 cm

 • wysokość: 

  10 cm

Polecamy